Kapat
(0) Ürün
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Tüm Kategoriler
  Filtreler
  Ayarlar
  Ara

  Hakkımızda

  2007 yılından bu yana yaptığımız çalışmalarda, müşterilerimizin kendi sitelerini yönetebileceği, merkezi olarak güncellenebilen ve düzenli olarak yedeklenerek hataların önüne geçilebilen bir internet site altyapısı oluşturduk.

  "Yönetim Panelli Site" mantığını yeniden dizayn ederek, müşterilerimize (görsel, fotoğraf ve yazıları dahil) anahtar teslimi internet sitesi sunmaya başladık. Bu sistem sayesinde sitenizi sadece 1 (bir) günde ve tam anlamıyla hazır hale getirerek yayına açabilirsiniz.

  Sektörlere yönelik yaptığımız çalışmalarda ise; her sektörün kendine ait ihtiyaçlarını belirledik ve bunlara uygun menüleri olan hazır site şablonları oluşturduk.

  Responsive (mobil uyumlu) web siteleri sayesinde internet siteniz tüm cihazlarda düzgün görüntülenir, müşteri kaybetmezsiniz.

  Günümüzde mobil cihazlar, masaüstü cihazların yerini almaya başlıyor. İkisi bir arada, tablet ve cep telefonlarında internet sitenizin doğru bir şekilde görülmesi size daha fazla müşteri kazandırır. Sitenize giren potansiyel müşteriler sizinle ilgili bilgilere kesintisiz ulaşır ve karar vermeleri kolaylaşır.

  • 2015 yılı başından itibaren Responsive site yapıyoruz
  • En az 3 farklı tasarımdan birini seçme imkanı veriyoruz
  • Sitenizde olması gereken tüm bilgiler tarafımızdan yerleştiriliyor
  • Türkçe yönetim paneli sayesinde rahatça ekleme yapabiliyorsunuz