Logo
Yükleniyor...

Teklif Alın

İletişime Geçin

Bizimle paylaşmak istediğiniz bir plan veya projeniz varsa lütfen aşağıdaki formu doldurun.

icon
+90 (216) 499 1666

Pazartesi-Cuma günleri 09:00-18:00 arası

icon
+90 (216) 499 1666

Pazartesi-Cuma günleri 09:00-18:00 arası

icon
info@sitefabrikasi.com

Çevrimiçi Destek

icon

 

Ofisimizi Ziyaret Edin

Bizi Takip Edin:

İşlem

Web Tasarım Sürecimiz

Tasarım sürecimiz kanıtlanmış bir yaklaşımı izliyor. İhtiyaçlarınızı derinlemesine anlayarak başlıyoruz ve bir planlama şablonu oluşturuyoruz.

Process
1

Online Toplantı

Bu toplantıda, sizinle bir araya gelerek fikirlerinizi paylaşmak ve işinizi en iyi şekilde temsil edecek bir web sitesi oluşturmak için sabırsızlanıyoruz.

2

Demo Hazırlama

Bu özel sunumda, web sitesinin tasarımı, kullanıcı deneyimi ve işlevselliği hakkında geri bildirimlerinizi almak ve sizin önerilerinizi değerlendirmek için bir araya geleceğiz. Sizin görüşleriniz, projemizin kalitesini artırmak için kritik öneme sahip.

Process
Process
3

Yayınlama

Yenilenen tasarım ve içerikleri ile web sitemizi ziyaret ederek, sunduğumuz ürün ve hizmetlere dair daha kapsamlı bilgiler alabilir, güncel haberleri takip edebilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

4

Destek ve Bakım

Bu süreç, yayınlanma sonrası sürekli bakımı içerir. Bakım, güncellemeler, hata düzeltmeleri, yeni özellikler ve kullanıcı geri bildirimleriyle ilgilenmeyi içerir. SEO, mobil uyumluluk, kullanıcı arayüzü ve veri analizi gibi unsurlar da sürekli göz önünde bulundurulmalıdır. Sürekli iyileştirme, sitenin rekabetçi kalmasını ve kullanıcı deneyimini artırmayı amaçlar.

Process