Logo
Yükleniyor...

Teklif Alın

İletişime Geçin

Bizimle paylaşmak istediğiniz bir plan veya projeniz varsa lütfen aşağıdaki formu doldurun.

icon
+90 (216) 499 1666

Pazartesi-Cuma günleri 09:00-18:00 arası

icon
+90 (216) 499 1666

Pazartesi-Cuma günleri 09:00-18:00 arası

icon
info@sitefabrikasi.com

Çevrimiçi Destek

icon

 

Ofisimizi Ziyaret Edin

Bizi Takip Edin:

Biz Yaratıcı Ajansız

Adil Şartlar, Güvenli Koşullar, Memnun Müşteriler!

Sitemizi ziyaret etmekle siteyle ilgili olarak Site Fabrikası'in belirlediği şartları kabul etmiş bulunmaktasınız. İlgili şartları kabul etmiyorsanız sayfalarımızı kapatma hakkınız vardır.


RİSK VE SORUMLULUK
Siteyi kullanırken sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir. Site Fabrikası, sitede arıza, hata ya da bilgisayarınızı etkileyebilecek hataların olmadığını garanti etmemektedir. Site Fabrikası sitesinden edindiğiniz bilginin (özellikle yanlızca bilgilendirme amaçlı hazırladığımız Ankara Mekanları ve Gezi Notları sayfalarımızda yer alan bilgiler), bilgiyi görüntülediğiniz tarihte tamamen doğru olduğunu garanti etmemektedir.


FİKRİ HAKLARI
Bu sitedeki tüm Fikri Haklarının sahibi Site Fabrikası'e aittir. Site Fabrikası'in izni olmaksızın siteden herhangi bir şeyi kopyalayamazsınız. Sadece siteyi araştırabilir ve siteden yazılı çıktı alabilirsiniz. Bunu sadece kişisel kullanımınız ve/veya Site Fabrikası, hizmetleri hakkında bilgi edinmek için yapabilirsiniz. Sitedeki herhangi bir bilgiyi çoğaltamaz, yayınlayamaz veya değiştiremezsiniz ve buradan edindiğiniz veya baskı aldığınız bir bilgiyi satamazsınız.


MARKA "SİTE FABRİKASI" ismi tescil edilmiştir. Bu nedenle yazılı izin olmadan logomuz, hizmetlerimiz, web adresimizi kullanamazsınız.


HİZMETLER VE FİYATLAR
Site Fabrikası, daha iyi hizmet verebilmek için çalışmaktadır. Yeni hizmetler eklenebileceği gibi hizmetlerde değişiklik olabilir. Sizin sitemizi görüntülediğiniz tarihte sitedeki hizmetlerimizin teknik özellikleri, paket fiyatları, hizmet kapsamı, kampanyalarla ilgili bilgiler güncel olmayabilir.


İLETİŞİM
Site Fabrikası'e iletişim bölümünden, müşterimizseniz üye girişi yaparak bize ulaşabilirsiniz.


ÜÇÜNCÜ TARAF SİTELERİNE BAĞLANTILAR
Site Fabrikası sayfalarında, başkaları tarafından kontrol edilen siteden siteye olan bağlantılar bulunabilir. Site Fabrikası dış bağlantıların içeriklerinden sorumlu tutulamaz.

Site Fabrikası sayfalarını gezdiğiniz sırada kendi bağlantınız ya da bilgisayarınızdaki bir virüs sonucunda açılacak herhangi bir sitenin içeriğinden sorumlu tutulamaz.


TANIMLAMALAR
Fikri hak; fikir ürünlerini koruyan haklara verilen genel addır. Bu ürünler insan zekası ile ortaya çıkan; edebiyat ve sanat eserleri, bilgisayar programları, buluşlar, tasarımlar, vb. ürünleri kapsar. Fikri hak, fikir ürünlerinin sahipleri için, ürünlerinden diğer kişilerin yararlanmasına izin verme ve haksız yararlanılmasını önleme hakkı olarak yorumlanmaktadır.

Markalar; Benzer ürünleri ya da hizmetleri başkalarının ürünleri ya da hizmetlerinden ayırt etmek üzere ürün ya da ambalajı üzerine konulan ya da belirli bir hizmetin sunulması sırasında kullanılan tanıtıcı işaret, marka olarak tanımlanmaktadır.

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Site Fabrikası Kullanım Şartları üzerinde zaman zaman değişiklikler yapma hakkını saklı tutar.

Neden Biz

Site Fabrikası Olarak En Yeni Teknolojiyi Kullanıyoruz

İşinizi tamamlayana kadar sizin ekibinizin bir parçası oluyor ve varsa eksiklerinizi tamamlıyoruz.

icon

2015 yılı başından itibaren Responsive site yapıyoruz.

 

icon

En az 3 farklı tasarımdan birini seçme imkanı veriyoruz.

 

icon

Sitenizde olması gereken tüm bilgiler tarafımızdan yerleştiriliyor.

 

icon

Türkçe yönetim paneli sayesinde rahatça ekleme yapabiliyorsunuz

 

İLİŞKİLER YAPIYORUZ

1 Numaralı En İyi Web ve Uygulama Geliştirme Şirketleri

budges

ABC DEF Endüstri Lideri

budges

En İyi e-Ticaret Geliştirme Şirketi

budges

ABC DEF Yüksek Performans Kazanan

budges

En İyi Uygulama Geliştirici 2019-20

Söz Veriyoruz. Teslim Ediyoruz.

Beraber Çalışalım